Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irva Stefa - Tregomë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

-Mu afroo,merr guxim dhe trego se çka ddon
merr forcë,energjii dhe me ftton

DanceFloor une dhe ti let kercejmm si ne ekstazii
vepro se praan me ki me trego çdoo aftessi,DanceFloor une dhe ti let kercejmm si ne ekstazi,vepro se praan me ki me trego çdoo aftessi.

ReF.
Tregoo se sa shum me do,sa shum me ndjen ti sot,ttregoo se sa shum me do,ssa shum me ndjen ti sot,me ty me ty ne dy ne dy me ndjej te ndjej ma foort me ty me ty ne dy ne dy me ndjej te ndjej ma foort.
DanceFloor une dhe ti let kercejmm si ne ekstezii
vepro se praan me ki me trego çdoo aftessi,DanceFloor une dhe ti let kercejmm si ne ekstezi,vepro se praan me ki me trego çdoo aftessi.Me afer te ndjej levizjet i verej,ti veq Play me mu knej gjjdo sen mbet Okejj ti veq play me mu knej qdo seen mbet oOkej tiveq dance me mu kjoo osht e vetmja gjuhh qe te jep mundesi ty memu affru ti mos u nddaal bejb me le pa fjal bejb ti mos u ndal bejb me le pa fjal bjeb -play -Tregoo se sa shum me don,sa shum me ndjen ti sot,ttregoo se sa shum me don,ssa shum me ndjen ti sot,me ty me ty ne dy ne dy me ndjej te ndjej ma foort me ty me ty ne dy ne dy me ndjej te ndjej ma foort.Ti me mu veq PLAY knej çdo sen okeej, ti me mu veq play play play knej çdo sen okkkkkkejj...Tregoo se sa shum me don,sa shum me ndjen ti sot,ttregoo se sa shum me don,ssa shum me ndjen ti sot,me ty me ty ne dy ne dy me ndjej te ndjej ma foort me ty me ty ne dy ne dy me ndje te ndjej ma foort.


Ky tekst u dërgua nga Diellzaa Deedinnca.   ramirez

Irva Stefa - Tregomë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tregomë".
3. Video është e këngës "Tregomë", por nuk këndohet nga Irva Stefa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0