Më mbaj mend (për 1 muaj)

Isa Alitaj - Po Dukesh Hot Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1

era sa her frun po mendoj seje ti dhe po dal naga shtepija na ga
hamamja jote dhe klic ben qty ku jem kon nuk ka proplem sa do te jen e maj flelen qe e thom nuk jini ne vendin ten a nuk kini mu kan jeee un ju la megi para se juni lan je e boj hip hop para mej nuk muni jeee


Ky tekst u dërgua nga jeta blakaj


Nuk kemi video për këtë këngë.


Isa Alitaj
Publikimi: 14/11/2013


Isa Alitaj - Po Dukesh Hot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Dukesh Hot".
3. Video është e këngës "Po Dukesh Hot", por nuk këndohet nga Isa Alitaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Isa Alitaj:


Komente 0