Më mbaj mend (për 1 muaj)

Isa Alitaj - Ne Maximum Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ne maksimun po shkon mizika ale ale alel ale na maksimun po shkon mizika kur jem sonte djem e qika e si qdo femen e si qdo djal ktu vetem vjenme kam me dal keshtu shkon rinija kur kedohet ne maksimun po shkon mizika alelelelej a lelelelej


Ky tekst u dërgua nga minire nuraj


Nuk kemi video për këtë këngë.


Isa Alitaj
Publikimi: 16/05/2013


Isa Alitaj - Ne Maximum
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Maximum".
3. Video është e këngës "Ne Maximum", por nuk këndohet nga Isa Alitaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Isa Alitaj:


Komente 0