Më mbaj mend (për 1 muaj)

Isa Veliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
Isa Veliu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Paulin Pervathi

Lekë Duhoni

Rizah Morina

Cen Vishaj

Nebih Dauti

Mustaf Rama

Rrahman Pagarusha

Januz Mushkolaj

Agim Baftjari

Kastriot Seferi

Tags: Isa Veliu


Komente mbi këtë artist