Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Islam Haskaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
Islam Haskaj është një këngëtar i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Morina

Netson

Berat Tafallari

G-Soldier

Markelian Zaka

Big-K

Arjan Effecti

Remzi Ukshini

Tha Answer

Tani

Tags: Islam Haskaj, Islam Hakaj, Islami


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet