Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ismail Yk - Seni Seviyorum Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2sen üzülme bekle ben seni nasýl beklediysem

kaç yýl oldu ne bi telefon ne bi teleraf ne oluyor

sana böyle okadar seni bekledim ki þimdi sen beni

bekle kaç kere denedim olmuyor seni unutamýyorum

sanki içime kaydedilmiþsin seni seviyorum

seni seviyorum.
Ismail Yk
Publikimi: 15/06/2007


Ismail Yk - Seni Seviyorum
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Seni Seviyorum".
3. Video është e këngës "Seni Seviyorum", por nuk këndohet nga Ismail Yk.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ismail Yk:


Komente 0