Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ismajl Rexha

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Ismajl Rexha është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese. Më datë 6 Prill 2017, Ismajl Rexha publikon videoklipin "Bani T'fala"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Meli Popovci

Berat Ibrahimi

Urim Gashi

Shaip Sherifi

Jeton Rrudhani

Adem Tahiri

Bekim Ademaj

Leon Sejdiu

Bashkimi

Vedat Gashi

Tags: Ismajl Rexha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet