Ismet Balaj
Ismet Balaj
Ismet Balaj
  • Vendlindja
  • Llaushë
  • Jeton në
  • Kosovë
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: baladë popullore
Ismet Balaj është këngëtar dhe autor këngësh. Më datë 21 Maj 2017, Fermeri (Ismet Balaj) publikon videoklipin "Mos Qaj".

Më datë 22 Shkurt 2019, Ismet Balaj publikon videoklipin "M'Ka Pa Zoti". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Ismet Balaj. Videoklipi u prodhua nga kompania Red Media.

Më datë 8 Maj 2019, Ismet Balaj publikon videoklipin "Dasma Jone".

Më datë 17 Maj 2019, Ismet Balaj publikon videoklipin "Perhajr Synetia". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Ismet Balaj. Videoklipi u prodhua nga kompania Red Media.

Më datë 13 Korrik 2019, Ismet Balaj publikon videoklipin "Erdhën Gurbetçarët". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Ismet Balaj. Videoklipi u prodhua nga kompania Red Media.

Më datë 13 Dhjetor 2019, Ismet Balaj publikon videoklipin "Pishman".

Më datë 31 Tetor 2020, Ismet Balaj publikon videoklipin "Djali Nga Gurbeti".

Më datë 2 Mars 2021, Ismet Balaj publikon videoklipin "Atdheu Ka Nevoje Hala".

Më datë 26 Nëntor 2021, Ismet Balaj publikon videoklipin "Pushka Ime Nuk Shet Trimni". Muzika e këngës u punua nga Nexhat Macula, teksti u shkrua nga Fatmir Muja, ndërsa për orkestrimin u kujdes Vedat Lushtaku. Videoklipi u prodhua nga kompania Donjeta.

Më datë 13 Maj 2022, Ismet Balaj publikon videoklipin "M'ka Mbet Loti N'faqe". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga vetë Ismet Balaj, teksa për arranzhimin u kujdes Vedat Lushtaku.

Më datë 24 Qershor 2022, Ismet Balaj publikon videoklipin "Po Vjen Moti Me Plot Gëzime". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga vetë Ismet Balaj, teksa për arranzhimin u kujdes Vedat Lushtaku.

Më datë 13 Maj 2023, Ismet Balaj publikon videoklipin "Treni I Fundit". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Fatmir Muja, ndërsa orkestrimi u realizua nga Vedat Lushtaku. Videoklipi u prodhua nga kompania Donjeta.

Më datë 31 Maj 2023, Lendita Selimi & Ismet Balaj publikojnë videoklipin "Ja Sivjet, Ja N'mot". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Ismet Balaj, ndërsa orkestrimi u realizua nga Besnik Zikolli. Videoklipi u prodhua nga kompania Dream Films.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0