Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ismet Balaj - M'Ka Pa Zoti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Njeqind ftyra i paske pas
E shumë tjer i paske dasht
Ke menduar qe s'e di
Kur flet embel e m'ben dredhi

Dje me vrave
E sot loton
Ti ke faj
Per ndarjen tone.

Refreni:
M'ka pa Zoti sa kam vujt
Kete bela sja du kerkujt
M'ka pa Zoti e m'kan pa krejt
Sa kam qen per ty i drejt
Edhe ty Zoti t'ka pa
Kush je kan e qka ke ba
Von eshte tash per lutje e fjalë
Tana hakesh kane me t'dalë.

E ke humbur zemren time
Kur ke dal n'tjera takine
Mua me ke lane te pres
E tjetrit i ke dhane besë

Dje me vrave
E sot loton
Ti ke faj
Per ndarjen tone.
Ismet Balaj
Publikimi: 22/02/2019
Muzika: Ismet Balaj
Teksti: Ismet Balaj
Orkestrimi: Vedat Lushtaku
Video Produksioni: Red Media


Ismet Balaj - M'Ka Pa Zoti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "M'Ka Pa Zoti".
3. Video është e këngës "M'Ka Pa Zoti", por nuk këndohet nga Ismet Balaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ismet Balaj:


Komente 0