Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ismet Balaj - Perhajr Synetia

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Perhajr Synetia".
3. Video është e këngës "Perhajr Synetia", por nuk këndohet nga Ismet Balaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ismet Balaj - Perhajr Synetia  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Muzika & Teksti:

Ismet Balaj

Orkestrimi:

Vedat Lushtaku

Video Produksioni:

Red Media

Komente

Asnjë Koment

17/05/2019

2019-05-17T17:53:14+00:00Lumi baba i lumi per kete shyhret
Fort jam gzue fort jam gzu p'e baj djalin synet
Po i pres te dera, po vijn miqt pa ndale
E kam ba synet o ma t'mirin djale

REF.:
Nau ka mbush gzim e ma shyhret
Po vijn urimet kah nuk i pret
Urojn dashamir e urojn miqasia
Urime mor vlla t'koft perhajr synetia

Lumja nana fort u gzue ka mbetur pa fjal
Ja dine zemren, ja dine gzimin veq ai qe ka djal
E ka prit me vite, e shpesh e ka pa anderr
Kur ta ban synet djalin, e kur ta ban dhanderr.

REF.:
Nau ka mbush gzim e ma shyhret
Po vijn urimet kah nuk i pret
Urojn dashamir e urojn miqasia
Urime mor vlla t'koft perhajr synetia


Më Shumë Këngë Nga Ismet Balaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet