Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ismet Balaj - Djali Nga Gurbeti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Oo kur erdh djali prej gurbetit
nanen te dera e gjeti.
Oo tu e kqyr deren e sokakut
gjum skish ba prej marakut

x2(Refren)
po qysh je moj nan
qqka ke qe po kjaan
kilometra humba
me pa nurin ton

Oo kur erdh djali prej gurbetit
baben nsokak e gjeti
oo ftyra e tij veq po shkelqen
pe kqyr djalin ka po vjen

x2(Refren)
po qysh je mor bab
pot sho qe u knaqe
at dit kur mpercolle
tkam lan me lot nfaqe

Oo kur erdh djali prej gurbetit
Nusen n’dritare e gjeti
Oo dit per dit tuj prit n’xham
mos po vjen burri per Bajram

x2(Refren)
po qysh je moj nuse
a tka lodh merzia
per mu a tmur malli
a nau kan rrit thmija
Ismet Balaj
Publikimi: 31/10/2020


Ismet Balaj - Djali Nga Gurbeti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Djali Nga Gurbeti".
3. Video është e këngës "Djali Nga Gurbeti", por nuk këndohet nga Ismet Balaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ismet Balaj:


Komente 0