A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ismet Demaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Ismet Demaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Më datë 23 Mars 2009, Ismet Demaj publikon videoklipin "Isa Beg Po T Thrret Nana"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Asip Xhambazi

Luli Sejdiu

Hysen Kurti

Avni Metalia

Taulant Gashi

Ragip Bytyqi

Ymer Sefa

Adem Maxharra

Luan Zogiani

Rexh Gashi


Tags: Ismet Demaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018