Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ismet Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Ismet Gashi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Në vitin 2013, Servete Krasniqi & Ismet Gashi publikojnë albumin "Pushken Vellaut, Kengen Motres"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentPushken Vellaut, Kengen Motres (2013)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mustaf Rama

Sulejman Memishi

Nebih Dauti

Kastriot Seferi

Zenun Maksutaj

Enver Kolgeci

Asip Xhambazi

Rrahman Pagarusha

Lekë Duhoni

Paulin Pervathi

Tags: Ismet Gashi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet