Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ismet Maqkaj - Provokon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pse me provokon
Kur flas nuk degjon
(2her) Kur veproj kerkon falje
Zemra t'kerkon ndarje.


Jo jo me mu lojna ska hee
(2 her) ti me bë me mu shakahe

Shum kam prit per ndryshime
Ti ma bere me qellime
Qllimin e ke dasht vet
Per mua esht realitet.


Ty,ty ta fala zemren timee
Ti ti ke bëhur shum bagime
Nuk mundem me u kthy
Perseri te lutem shko tanii.


Ismet Maqkaj - Provokon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Provokon".
3. Video është e këngës "Provokon", por nuk këndohet nga Ismet Maqkaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ismet Maqkaj:


Komente 0