Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ismet Peja - Sarajeva Sheher I Bukur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

x2
Sarajeva, sheher i bukur
rreth e m'rreth me teferigje

x2
Kem Milacken o kem Podhrasten,
e vazhdohet deri n' Iligje.

x2
Moj xhamia e Begoves,
ti qe m'je ne sy t'Kosoves

x2
Dymdhet mij drita t'u kan kalle
trimdhet mij mysafir t'kane ardhe.

x2
N'shadravanin e Hysret Begut
aty rrijshin o muzikantat,

x2
Sa mire bijshin o, e çalldisshin,
rrokshin hymnin o, e liris e.


Ky tekst u dërgua nga Drita Bekteshi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Ismet Peja
Publikimi: 01/01/2011


Ismet Peja - Sarajeva Sheher I Bukur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sarajeva Sheher I Bukur".
3. Video është e këngës "Sarajeva Sheher I Bukur", por nuk këndohet nga Ismet Peja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ismet Peja:


Komente 2