Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ismet Peja - 30 Dite Ne Ramazan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

30 dite ne ramazan e
as kam hanger as kam pie
kur tvjen dita e bajramit
bashke me lalen shkojm nxhamie

oj raki rakija e rrushit
qe zihesh nkazan tprushit
oj raki moj bukuroshe
e qon lalen qoshe nqoshe

sillu sillu bote e vjeter
ty tka beku perendia
zoti eshte nje sbehet tjeter
e beson gjithe njerezia


Ky tekst u dërgua nga Bekim KaraxhijaIsmet Peja
Publikimi: 29/08/2011


Ismet Peja - 30 Dite Ne Ramazan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "30 Dite Ne Ramazan".
3. Video është e këngës "30 Dite Ne Ramazan", por nuk këndohet nga Ismet Peja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ismet Peja:


Komente 0