Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ismet Peja - Jam I Lumtur Se Ja Mrina Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Jam I lumtur se ja mrrina

Jam I lumtur se ja mrrina
Ne pranveren e keti behari
Celin vjollcat e jaseminat
Mu ne bahqen e keti beqari…2

Jasemini eshte lule kuqe
Qi qel gonxhet o nji nga nji-e..2
Jan te mbushun me burbuqe
Lele e bukur per dashnie….2

Celin vjollcat dhe zymbylat
Karanfilt per bukurie….2
Bahqes sate kendojne bylbylat
Vendi I bukur per dashnie…2
Ismet Peja
Publikimi: 25/04/2013


Ismet Peja - Jam I Lumtur Se Ja Mrina
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam I Lumtur Se Ja Mrina".
3. Video është e këngës "Jam I Lumtur Se Ja Mrina", por nuk këndohet nga Ismet Peja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ismet Peja:


Komente 0