Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ismet Peja - Mor Djale I Gemit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Mor djal i gemit
doren ma hjek eeee
se une kam emrin Lule mos Prek eee
se une kom emrin lule mos prek

Larg malev te shkreta
ti mje largu eee
ndiqemm me letra skem me u harru eee
ndiqem me letra
skem me u harru.

Tkam dasht si moter
mke dasht si vlla eee
jem rrit me i soferr
si dom me u nda eee
jem rrit me i soferr
si dom me u nda eeee.


Ky tekst u dërgua nga FioonaIsmet Peja
Publikimi: 17/12/2001


Ismet Peja - Mor Djale I Gemit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mor Djale I Gemit".
3. Video është e këngës "Mor Djale I Gemit", por nuk këndohet nga Ismet Peja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ismet Peja:


Komente 0