Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ismet Peja - Qiri Qiri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

o vetmeveti djalo o po menohem
o se me goj o s'po me flet o qiri
o i mjeri une kuj ti ankohem
veq ne lasht perendia

o qiri qiri pamuk edhe vjam
o ti qe me je i pa duar e i pa kom
o ti qe me dhizesh en mbramje ne
akshom o se me ty kendohet kurani

o se na te varfen vlla more nuk jemi
o per behar na digjte malli
o na jaranat tu o si kemi
o veq po shtyhet me pinjall


Ky tekst u dërgua nga Bekim FeraIsmet Peja
Publikimi: 28/02/2010


Ismet Peja - Qiri Qiri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qiri Qiri".
3. Video është e këngës "Qiri Qiri", por nuk këndohet nga Ismet Peja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ismet Peja:


Komente 0