Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ismet Peja - M'kanë Thanë Shoqet Mramë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

I
Kan than shoqet mbrame
Merre moj merre plakun e

O ju thaft goja mori shoqe
Qysh ta boj un plakun e
Tuj e pasun djalin e

II
Kan than shoqet mbrame
Merre moj merre djalin e

O ju lumt goja mori shoqe
Do ta marr un djalin e
Bashk ta kalojm jeten e.


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiberIsmet Peja
Publikimi: 10/12/2007


Ismet Peja - M'kanë Thanë Shoqet Mramë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "M'kanë Thanë Shoqet Mramë".
3. Video është e këngës "M'kanë Thanë Shoqet Mramë", por nuk këndohet nga Ismet Peja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ismet Peja:


Komente 0