Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ismet Peja & Burim Mehmeti - Knoma Kengen Sa T`jam Gjalle

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Knoma Kengen Sa T`jam Gjalle".
3. Video është e këngës "Knoma Kengen Sa T`jam Gjalle", por nuk këndohet nga Ismet Peja & Burim Mehmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ismet Peja & Burim Mehmeti - Knoma Kengen Sa T`jam Gjalle  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  42

Muzika & Teksti:

Besim Bunjaku

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Burim Mehmeti

12/06/2010

2010-06-12T05:44:49+00:00ISMETI

dikur une isha i ri knojsha
me shokt e mi
mirepo jeta kshtu e ka shkoj rinia
s`kthehet ma.
mirepo jeta kshtu e ka shkoj rinia
s`kthehet ma.

BURIMI

per here te pare kur t`pata pa per here t`pare kur t`pata ni
sikur ylli po qet driteme kangt tua une jam rrite.
sikur ylli po qet drite me kangt tua une jam rrite.
ISEMETI-BURIMI

sot po knojme per shokte e tusot po knojme per shokte e mi
te dy bashke e kem nje malle knoma kangen sa t`jam gjalle.

sot po knojme per shokte e tusot po knojme per shokte e mi
te dy bashke e kem nje malle knoma kangen sa t`jam gjalle.

BURIMI

po i lutem Zotit shume 100 vjet ti me jetu
sa shume zemra ke me i gzu
shume dashni ke me i bashku
sa shume zemra ke me i gzu
shume dashni ke me i bashku.

ISMETI

te lumt goja per kto fjale ti ma mbushe zemren vaj
100 vjet une me jetu
n`darsem djalit t`kisha knu.
100 vjet une me jetu
n`darsem djalit t`kisha knu.

ISMETI-BURIMI

sot po knojme per shokte e tusot po knojme per shokte e mi
te dy bashke e kem nje malle knoma kangen sa t`jam gjalle.

sot po knojme per shokte e tusot po knojme per shokte e mi
te dy bashke e kem nje malle knoma kangen sa t`jam gjalle.


Ky tekst u dërgua nga Desa
Më Shumë Këngë Nga Ismet Peja:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet