Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ismet Peja & Visar Peja - M'ka Shku Mendja Me U Feju

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "M'ka Shku Mendja Me U Feju".
3. Video është e këngës "M'ka Shku Mendja Me U Feju", por nuk këndohet nga Ismet Peja & Visar Peja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ismet Peja & Visar Peja - M'ka Shku Mendja Me U Feju  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Visar Peja

15/10/2011

2011-10-15T16:53:45+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "M'ka Shku Mendja Me U Feju" kënduar nga Ismet Peja & Visar Peja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ismet Peja & Visar Peja i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Anton Tetaj - M'ka Shku Mendja Me U Feju

I
Hej hej hej M´ka shku mendja me u feju
e me marrë një Ulqinak-e
aman Ulqinaken s´ma don nana
q´me ke nxan i ziu merak

II
Hej hej hej Ma gezofsh shamine e kuqe
kur ma ven per bukuri
ani asaman moj buzburbuqe
as s´ma fale synin e zi

III
Hej hej hej Si na u bo kjo punë e veres
edhe deti shkon tallas
aman mos ia prish qefin beqarit
jan mbush zemrat plot maraz

Sidrit Bejleri - M'ka Shku Mendja Me U Feju

Sidrit Bejleri:
Ooo'
Kur me rrin karshi karshije
Un me ty kam ra n'dashnije
Ref: (2x)
Bardh e bukur je
Nuk kam çajre moj pate marr e

Femijet :
Si nje peshk mor du me ra e
E ne det mor dy me hye
Te tan Peshqit mei perzie
Ref :
Bardh e bukur je
Nuk kam çajre moj pat marre

Sidrit Bejleri :
Mka shku mendja me u fejue
E me marr nji ulqinake

Aman ulqinaken sma don nana
Se m'ka zan i ziu marak ( 2x )

Femijet :
Ti ne kumbull Un ne kumbull (2x)
Xhamadani me nji sumbull (2x)
Un ne bahçe Ti ne bahçe (2x)
Per nishanin që mke ne faqe (2x)

Ky marak , marak i shkret
Nuk ma len zemren e qet
Dashurin qe kam per ty
Nuk e ndrroj per kta dy sy
Më Shumë Këngë Nga Ismet Peja:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet