Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ismet Peja & Visar Peja - Moshe E Bukur Kjo Rinia

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moshe E Bukur Kjo Rinia".
3. Video është e këngës "Moshe E Bukur Kjo Rinia", por nuk këndohet nga Ismet Peja & Visar Peja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ismet Peja & Visar Peja - Moshe E Bukur Kjo Rinia  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  7

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Visar Peja

16/10/2011

2011-10-15T23:18:47+00:00mosh e bukur kjo rinia
gja ma tmir bota se ka
[mirpo ja qe vjen pleqnia
dhe ke borxhe per me la] 2x

lulem lule tuj flutrue
tuj ba qef tuj ba dashni
[robi kurr se ka mendue
se vjen mprapa nje pleqri] 2x

namuzli e hoshar hoshaa
veq nje gja osht e vertet
[robi splaket kur vjen mosha
robi plaket kur don vet] 2x

ni nga ni vitet kalojne
shkon ni vit vjen viti ri
[se sa vite do jetojme
nuk e din e asnjeriii] 2x

o njeri njeriu i shkret
mos e lodh veten tuj mendu
[per me le e per me vdek
zoti diten ta ka shkru] 2x


Ky tekst u dërgua nga Lavdrim
Më Shumë Këngë Nga Ismet Peja:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet