Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ismet Peja & Vellezerit Mziu - Çuni Shkon Sokakut Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Cuni shkon sokakit,me sharki ne dore2×
Cka ti bej merakut ooooo o moj vetullholle.

Oooo
Cuni shkon sokakut ja sa ti sahatin.2x
Me sharki ne dore ooo
Òoo
Lot e qasaj qike spo ja nxen shamia2×
Fryn nji er e malit mi mur ment e mia.


Ky tekst u dërgua nga Alb

Ismet Peja & Vellezerit Mziu - Çuni Shkon Sokakut
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çuni Shkon Sokakut".
3. Video është e këngës "Çuni Shkon Sokakut", por nuk këndohet nga Ismet Peja & Vellezerit Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ismet Peja:


Komente 1