Më mbaj mend (për 1 muaj)

Istref Berisha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Istref Berisha është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Në vitin 2008, Istref Berisha publikon albumin "Vajzat Nga Kosova". Më datë 28 Mars 2016, Istref Berisha publikon videoklipin "Qik Beqare". Më datë 13 Shtator 2017, Istref Berisha publikon videoklipin "Knaqu Zemer". Në vitin 2017, Istref Berisha publikon albumin "Knaqu Zemer". Në vitin 2018, Istref Berisha publikon albumin "U Nda Zemra". Në vitin 2019, Istref Berisha publikon albumin "Live 2019"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentLive 2019 (2019)

☆☆☆☆☆

U Nda Zemra (2018)

☆☆☆☆☆

Knaqu Zemer (2017)

★★☆☆☆

Vajzat Nga Kosova (2008)

★★★☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Isa Neziri

Anton Keraj

Lul Vushtria

Premtim Mehmeti

Naim Gavrani

Avdi Mjeku

Qenan Selani (Qena)

Xhezair Elezi (Xheza)

Albrim Llapqeva

Fisnik Ristemi

Tags: Istref Berisha


Komente mbi këtë artist