Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Istref Zaraj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Istref Zaraj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 23 Janar 2010, Istref Zaraj publikon videoklipin "Shtat Selvia Ime". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Fran Kodra....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Vehbi Berisha

Prek Mrishaj

Adem Barbullushi

Gjin Dona

Perlat Sheqeri

Lekë Dedvukaj

Gezim Zefi

Fran Vulaj

Suad Shaptafa

Xhelal Juka

Tags: Istref Zaraj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet