Live Video

Istref Zaraj & Vida Kunora - Dashnia E Vjeter


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/09/2011

2011-09-07T00:17:36

Më Shumë Nga

Vida KunoraKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashnia E Vjeter" kënduar nga Istref Zaraj & Vida Kunora.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Istref Zaraj & Vida Kunora i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Valmir Delia. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

at-kujtohet vendi kur jemi takuar
ende qendrojn emrat kur i patem shkruar, krejt osht si perpara veq ti po mungooon edhe guri vjeter bashk me mu lotoon
.ref-dashni e vjeter ste ndroj me tjeter edhe vdekja let me merr stharroj as niher dashni e vjeter ste ndroj me tjeter edhe grua nese mshkel stharroj asniher.
do ti kaloj netet mbi gurin e shkruar nese te bjen rruga ktu ki mem takuar krejt osht si perpara veq ti me mungon edhe guri vjeter bashk me mu lotooon.
ref-dashni e vjeter ste ndroj me tjeter edhe vdekja let me merr stharroj as niher dashni e vjeter ste ndroj me tjeter edhe grua nese mshkel stharroj asniher.
dashni e vjeter ste ndroj me tjeter edhe vdekja let me merr stharroj as niher dashni e vjeter ste ndroj me tjeter edhe grua nese mshkel stharroj asniher.Më Shumë Këngë Nga Istref Zaraj:

Më Shumë...