Official Video

Istref Zaraj & Vida Kunora - Moj Belholla Shtatselvi


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/08/2012

2012-08-17T21:45:39

Më Shumë Nga

Vida KunoraKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Moj Belholla Shtatselvi" kënduar nga Istref Zaraj & Vida Kunora.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Istref Zaraj & Vida Kunora i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Istref Zaraj:

Më Shumë...