Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Therande 
  • Mosha:
  • 59 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Isuf Hoxha është një shkrimtar. Eshte i martuar dhe ka dy vajza e nje djale. I burgosur prej viteve 1983-1986. Ka studiur ekonomik dhe metematike, por per shkak te burgosjes nuk i ka perfunduar....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »Artistë Të Ngjashëm:

Shaban Abazi

Fatmir Çitaku

Sotiraq Naci

Vahit Nasufi

Nazmi Abazi

Arqile Garo

Kushtrim Ymeri

Blendi Leci

Hasan Qyqalla

Endi Dresha


Tags: Isuf Hoxha

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet