A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Isuf Hoxha
  • Origin:
  • Therande 
  • Age:
  • 59
  • Birthday:
  • 12 February 1960
  • Zodiac sign:
  • ♒ Ujori
Not Yet Rated

Isuf Hoxha is a writer. Eshte i martuar dhe ka dy vajza e nje djale. I burgosur prej viteve 1983-1986. Ka studiur ekonomik dhe metematike, por per shkak te burgosjes nuk i ka perfunduar.

» Edit Bio »

» Poems »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019