Më mbaj mend (për 1 muaj)

Isuf Lani - Me Fal Ti Oj Nana Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Qysh at dite Kur dola
Me perzolle deri ne der
A TA disha vleren stkisha lan Ty asnjher
Syt e tu plot me Lot
Udhaembar smunte me than
Veq TA putha Ballin prap so kthehem un moj Nan,

Me fal ti oj Nana ime
Me dur that te kam lan
Per hjekat e tua ti Hallall tma ban
Me fal ti oj Nana ime me dur that te kam lan me mall timin paske vdek nan Hallal Tema ban.

Zoti ne msoj ne Kuran Dua te bejm per Bab e nan
Inshallah shifem ne ahiret Zot shperblej me Xhent
Inshallah shifem ne ahiret Zot shperblej me xhent

Me fal ti oj Nana ime
Me dur that te kam lan
Per hjekat e tua ti Hallall tma ban
Me fal ti oj Nana ime me dur that te kam lan me mall timin paske vdek nan Hallal Tema ban.


Ky tekst u dërgua nga Isuf Lani ( Cufi Lani )Isuf Lani
Publikimi: 30/07/2020


Isuf Lani - Me Fal Ti Oj Nana Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Fal Ti Oj Nana Ime".
3. Video është e këngës "Me Fal Ti Oj Nana Ime", por nuk këndohet nga Isuf Lani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Isuf Lani:


Komente 0