Më mbaj mend (për 1 muaj)

Isuf Lani - Ah Dunja Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Syri me Lakmon Shpirti pom qan
Zemra ma don vetem Dunjan
Zemra ma don mu vetëm Dunjan.

"refreni"
Ah Dunja ti me mashtrove
Haje prej teje unë nuk pash
Humba dinin dhe iman
Lakmi poj marr Fukaras

Një ditë do me vjen fundi
Para Zotit si dot dal
Pasurinë që e fitova sdo t'a marr na varr
Pasurinë që e fitova sdo t'a marr në varr

"Refreni"
Ah Dunja ti me mashtrove
Hajr prej teje unë nuk pash
Humba dinin dhe iman
Lakmi po i marr Fukaras
Humba dinin dhe iman lakmi po i marr Fukaras.
III Duaja në Fund

O Allah ti je Zoti im,nuk ka të adhuruar tjetër përveç teje,
Ti me krijove ndërsa un jam Robi yt
Me fal mua Jarabi, mi fal Gjunjët e mija
Mi fal mëkatet e mija
Isuf Lani
Publikimi: 21/11/2021


Isuf Lani - Ah Dunja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ah Dunja".
3. Video është e këngës "Ah Dunja", por nuk këndohet nga Isuf Lani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Isuf Lani:


Komente 0