Më mbaj mend (për 1 muaj)

Isuf Lani - Ya Allah Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I
No matter how much the fire of the world burns me
Just do not let my body touch in hell
No matter how much I suffer in dunya
I just do not want to pass through hell

Merciful Allah, You know best
That I am weak and I am "fakir"
But this poor heart has a desire
In Your Gardens, I love to see You

Chorus:
I NEED YOU FOR YOU O ALLAH
FOR YOUR MERCY O ALLAH
FOR YOUR JANNAH O ALLAH
THERE I WANT TI SEE YOU O ALLAH

II
At the Sirat Bridge there when I cross Allow me to meet the Rasul
I want to see his Nur (light)
In your Jannah never separate from him

When the last day comes for me
I want to recite the shahadah from my soul
May Your mercy cover me
Otherwise I do not deserve the Jannah
Isuf Lani
Publikimi: 09/07/2022
Teksti: Kreshnik Avdiu
Back Vokal: Studio Pro Pro
Vokale Dhe Mix Master: Ardian Kastrati
Video Produksioni: Issam BerishaIsuf Lani - Ya Allah
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ya Allah".
3. Video është e këngës "Ya Allah", por nuk këndohet nga Isuf Lani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Isuf Lani:


Komente 0