Më mbaj mend (për 1 muaj)


Itolak

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4
 • Emri i Vërtetë:
 • Endrit Kaloti
 • Vendlindja:
 • Elbasan 
 • Mosha:
 • 16 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Itolak është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Endrit Kaloti, me emrin e tij te rapper Itolak ka lindur ne vitin 2003 ne Elbasan, Bradashesh. Ka lancuar disa projekte ne muzike shqip-italisht dhe eshte aktiv nga viti 2014. Më datë 6 Mars 2020, Itolak publikon videoklipin "Natural Flower"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ralddi

Lilnigga

Kudd

DiabloMC

Keba

VISS

Enemy

Gold R4Y

O.D

Lil One

Tags: Itolak, Endrit Kaloti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet