A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  2
  • Origin:
  • Gjilan 
  • Age:
  • 41
  • Zodiac sign:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Izi is a popular singer of Hip-Hop music. I-zi me muzike filloi te merret qe nga viti 1996. Ne fillim kan qene tre veta ndersa grupi eshte quajtur "princat e repit". Perpos tij anetare te grupit "princat e repit" kan qene edhe Luli dhe Daja Bel. Kengen e pare "PSIKOLOGU " e kan realizuar ne Janar te vitit 1997. Pas suksesit qe tregoi kenga e pare, ne shkurt te po atij viti realizuan edhe kengen e tyre te dyte me titull "Lavirja". Po ne kete vit (1997) keta djelmosha te talentuar mbajten ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Prince Double H

Presioni

F-Kay

Milot Hasangjekaj

Memli Krasniqi

Agon Amiga

Don Pizhi

Enigma

Cani Lazoja

G Bani


Tags: Izi, I-Zi, I - Zi, Izi-Babushi, Izi Babushi, Babushi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019