A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Shkodër 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
  • Mosha:
  • 17 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Izzzzzi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 15 Dhjetor 2018, IZZZZZI publikoj këngën e tij të parë "KUJDES". Më datë 20 Prill 2019, RUFE & IZZZZZI publikojnë videoklipin "Fire"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Elisjano

Gavo

Gyçe

Lilnigga

Lekssi

Ergi Zejnuni (Ergi)

Montano

Flory

Enemy

DiabloMC


Tags: Izzzzzi, Arlind Haberi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019