A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  5
BIOGRAFIA: J.B. is a singer of Hip-Hop music. Në Prill 2006, J.B. merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Puci Puci Part 2", në bashkëpunim me Dajana....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Banda Butuesi

(Current label)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Dashoni

P-Life

The Rose

Last Daddy

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Don M1no

Black-Eagle

Llonkku


Tags: J.B., J.B, Jb, Julian Hykaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019