Më mbaj mend (për 1 muaj)

J-demon - Kungja Raperav Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


back une prap skam nevoj per prezentim
kejt femrat jan tu desh e ton veni po mer tym
ape she cka u bo nese don mere njo
apo don per ma shum hajde qe ku ki hala
hej shum ven i nxet ha shum sen i qart
kejt qikat jon cullak atsmmofera shum e llakt
bona gati hina ntripa rrethem rreth plot me dhipa
knena vina na me rrima kena prima si vetimaa
ou aje tu lu ha ca je ka thu chillit tash ti me mu
jem pi shum e jem bo dru
shoqen shum ta du ti stpelqen ajo vjen
boll je ka mundohesh po spot shkon vec me refren
si cdoher vi vet i 3 se ceshtu po don mileti
ca me bo qe t'hip sikleti e qeshtu eka lezeti
kadal dale zemer dridhe arfohu tash n'temin lidhe
mos um thuj u bo palidhje se cdo pun eka ni zgjidhjeNuk kemi video për këtë këngë.


J-Demon
Publikimi: 13/07/2013


J-demon - Kungja Raperav
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kungja Raperav".
3. Video është e këngës "Kungja Raperav", por nuk këndohet nga J-demon.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga J-Demon:


Komente 0