Më mbaj mend (për 1 muaj)

J-demon - M'fal Nanë (Feat. Starlit)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

-ENDERR E PA SHPRES NJE PIK LOTI RA SY
-PER GABIMET QE I BONA NJEHER KUR ISHA SI FMI
-EDI SE SHUM T'LENDOVA TASH PO E KUPTOJ JETEN
-EDHE PSE MA DOJSHE T'MIREN UNE KAPA RRUGEN TJETER
-TASH JAM PENDU ME ZEMER JAM TUJ QAJT NANN
-KAM DREJTU DURT KA QIELLI FALJE TE KERKOJ
-EDI SE ME DEGJON RRUGES DREJT MUA DERGON
-EDHE NJEHER DUA LEDHATIMIN NANES TJA SHIJOJ
-KJO BOT KEJT ME RRENA KU CDOHER HUMB E VERTETA
-PJES E KSAJ JETA VAZHDO TMIRAT CKA I XHETE
-MOS KSHYR CKA BOJM TJERT SE DHE TA E KAN GABIM
-LEJI PUNT E KSHIJA NISJA JETES PREJ N'FILLIM
-EDI QE NGJUM SUN FLET REALITETI SHUM POT DHEM
-EDI QE EDHE TI SI UNE TE GJITHA I VREN
-MENDO EDHE NJEHER KU MA MIR N'XHEHNET A FERR
-PERQAFOJE TSHKRETEN NAN SE PA TY GJUMI SE MERR

-NAN TE LUTEM FALJE TE KERKOJ
-EDIN SE ME TYJE KERKON SE ZAVENDESOJ
-PO TE LUS DHE NJEHER TE LUTEM ME FAL
-EDI QE PER TY MALLI DO ME MARR

-CDO MINUT PO BOHEN OR CESHTU DITA POM KALON
-TONA TZEZAT UN I BONA TASH NUK EDI KUSH JOM
-NAPER RRUG TUJ SHETIT TANA ANET MNJEKIN TZIZ
-CESAJ JET NUK I THOJN PO MUNDONA ME GJET DRIT
-FMIJA MA I VOGEL KA ARDH OSHT KA KERKON NDIHM
-PO KERKON NJE COP BUK SA PER ME HEKEN URIN
-PO MUNDONA MI SQARU TANA SENET QE PO NDODHIN
-EDII SE NANA VET HUMBI DJALIN MAT VOGLIN
-KAPI RRUGT E KSHIJA FAMILJES TI OFRON NDIHM
-TSIGURON GOJEN E BUKES E TJAV HEK MERZIN
-KEJT KTO TZEZA I KISH JETA E DIKUSHI NUK I DIN
-SHUMICA JAN PA PRID E PO RRITEN JETIM
-NUK KA MO GZIM NUK KA LAMTURI
-TANA CKA I PATA I KA MARR DHEU I ZII
-NAN PO TE LUTEM TE LUTEM MOS QAJ
-EDI QE PER TY MALLI DO ME VRAJJ

-NAN TE LUTEM FALJE TE KERKOJ
-EDIN SE ME TYJE KERKON SE ZAVENDESOJ
-PO TE LUS DHE NJEHER TE LUTEM ME FAL
-EDI QE PER TY MALLI DO ME MARR

-NEN ME FAL TI MUA
-UN TY SHUM TE DUA
-CDO FJAL QE ME THUA
-ESHT TE ME MBROSH TI MUA
-VJEN 1 DIT E RE
-DIELLI PRAP DOT LIND
-NESE TY NUK TE KAM PAS NATES ME NUKK VJEN DRIT
-TY ME RRITE MUA NEN TE FALIMENDEROJ
-TE NDODH TY DICKA VETES JO NUK JA LEJOJ
-NAN TE LUTEM UN FALJE TE KERKOJ
-TY EDIN SE ME TY KERKAN SE ZAVENDSOJNuk kemi video për këtë këngë.


J-Demon
Featuring: Starlit
Publikimi: 22/09/2010


J-demon - M'fal Nanë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "M'fal Nanë".
3. Video është e këngës "M'fal Nanë", por nuk këndohet nga J-demon.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga J-Demon:


Komente 0