Më mbaj mend (për 1 muaj)

J Gashi - Hola Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

E di se mke shkrujt ntelefon last night
E di se tkom merzit e ndoshta je tu kajt
E di se ndoshta tkan fol keq per mu
Ama vec me dit sa tkom mungu
Se sonte jam ketu me tthirr baby
Me ttregu sa shum po tni baby
Se po du me tcu nalt oh yeah
Se sonte jam ketu me tmajt baby baby
Jam ketu me tbo me kesh baby baby
Dhe po love you fight a yeah
Ti vec cele telefonin edhe thujem
Hola hola hola hola baby
Se po du me tni une
Hola hola hola hola baby
Ti vece cele
Hola hola hola hola baby
Vec po du me tni une
Hola hola hola hola baby
2x
And i go Loco
And i go loco
And i go and i go
And i go loco
E sa vet tkan shkrujt ntel
Un e di se vec mu je tu ma cel
Un e di se vec mu je tu ma kthy
Delivery krejt baby se per mu tka ra nkry
Edhe mu per ty edhe mu per ty
Ti po tfolin krejt ama mu je tu mbesu
E ke nxjerr nj foto e ma ke dediku
Gashi you my pretty boy Baby i love u
Oh yeah baby che te passa
Pse po humb kontrollin kur vjen Gashienlacasa
I como te llamas si bonitas
Si Picaso
Ti nuk je shakira po ti je vida mia
Je si mona lisa
Du me tmajt ke shpia

Ti vec cele telefonin edhe thujem
Hola hola hola hola baby
Se po du me tni une
Hola hola hola hola baby
Ti vece cele
Hola hola hola hola baby
Vec po du me tni une
Hola hola hola hola babyPublikimi: 07/10/2018
Festivali: Kënga Magjike 2018


Më Shumë Këngë Nga J Gashi:


Komente 0


J Gashi - Hola
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hola".
3. Video është e këngës "Hola", por nuk këndohet nga J Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.