Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arian Kosumi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Arian Kosumi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Reperi Arian Kosumi, i njohur si Jachki, më datë 29 Gusht 2016, publikon videoklipin "Veni Jem", në bashkëpunim me Naser Berisha. Kënga është një duet interesant ndërmjet një rep-artisti dhe një rokeri. Për realizimin e këtij projekti dy këngëtarët kanë punuar me producentin Floriant Salihu, i cili ka bërë muzikën. Jachki dhe Naser Berisha janë kujdesur për tekstin, kurse temë e këngës janë pakënaqësitë e popullit, ka thënë reperi. Kjo këngë i pa...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

L-Street

Knife Man

Cyclone

Real Mc

Lil' Liri

Baci's

SL

Ediz Tuna

Gentrit Sopjani

Overking

Tags: Arian, Jachki, Arian Kosumi, Jacki


Komente mbi këtë artist