A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jakup Demolli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Mosha:
  • 48 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Jakup Demolli është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, popullore folklorike dhe popullore vajtuese. Më datë 9 Shkurt 2018, Jakup Demolli publikon videoklipin "Me Jep Doren". Më datë 16 Nëntor 2018, Jakup Demolli publikon videoklipin "Vallja Shqipe". Në vitin 2018, Jakup Demolli publikon albumin "Kenge Te Shpirtit"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gezim Demaj

Jeton Nreca

Ermir Taja

Driton Gashi

Lekssi

Ralien

Youngkan1

Fida

Lil Erdi

Sazan Mecani


Tags: Jakup Demolli

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019