Më mbaj mend (për 1 muaj)


Jakup Demolli - Sikur Sot E Mbaj Mend Mir (Gurbeti)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

25/05/2018

2018-05-25T13:11:24+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sikur Sot E Mbaj Mend Mir (Gurbeti)" kënduar nga Jakup Demolli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Jakup Demolli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Jakup Demolli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet