Më mbaj mend (për 1 muaj)


Jakup Demolli - Vallja Shqipe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vallja Shqipe".
3. Video është e këngës "Vallja Shqipe", por nuk këndohet nga Jakup Demolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Jakup Demolli - Vallja Shqipe Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

16/11/2018

2018-11-16T17:00:00+01:00Got pas gote,jam tuj pi
Me shoqeri, sonte po rri
Shume te ri,na sillen n'mes
Hedhin valle,jo pa pertes
Sonte do t'kendojm
Sonte do t'vallzojm
Se kjo nat ma bukur le te shkoj

Refreni

Hajde n'valle hin qiko n'valle
Luje hapin ti ne valle
Luje vallen hiq pa ndale
Ska ma t'mir se vallja Shqipetare

\\\\\

Vallja Shqipe,eshte ma e mira
Me tupan dhe Qifteli
Kur bien dairet,te qesh fytyra
Vallzojme vallen, gjithe pa pushim
Sonte ti tregojm,gjithe botes mbar
O sa mir me qene Shqipetar

Refreni

Hajde n'valle...


Më Shumë Këngë Nga Jakup Demolli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë