A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
James Arthur

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  • Middlesbrough 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: James Arthur është një këngëtar i huaj shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. James Andrew Arthur is a British singer and musician who won the ninth series of The X Factor in 2012. His debut single, "Impossible", was released after the final and debuted at number one on the UK Singles Chart in its first week of release (the cover went on to sell over 1.25 million copies in the UK and 2.5 million copies worldwide).[2] He released his self-titled debut album in November 2013 which debuted at number two on the UK Albums Chart...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Passenger

Ed Sheeran

Alex Clare

Faydee

Nick Jonas

Taio Cruz

Iyaz

Stromae

Edward Maya

Jason Derulo


Tags: James Arthur

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019