Jana Shala

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Jana Shala është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Shtator 2017, Jana Shala merr pjesë në JESC 2017 me këngën "Si Një Melodi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Aulona Krasniqi

Arbnora Abazi

Aulona Deshishku

Nea Hamza

Lindiana Athanasiu

Diona Vishaj

Lule Bega

Adea Sadiku

Vanessa Limani

Elmedina Morina


Tags: Jana Shala

Krijo Një Kartolinë