A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Jani - Vetem Nje Her  (Feat. Meda)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/11/2006

2006-11-17T00:00:00

Featuring

Meda

Participating in

Kënga Magjike 2006


ende te dua por ti me harove
zemren time e lendove a bre zemer
qfar fati apte nuk besova keshtu qe je i hajtatit

ref.Jemi shum te mir me njeri tjterin nuk kemi tradhti prejt njeri tjeterit e duami shum as nuk kemi shumm sene per vetii


Lyrics submited by Albert MurinaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019