Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jani & Erika - Slow Slow  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 4

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Erika Ndreaj

27/05/2007

2007-05-26T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Slow Slow" kënduar nga Jani & Erika.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Jani & Erika i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Jani:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet