Jashar Sejdiu
Jashar Sejdiu

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Jashar Sejdiu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike dhe popullore folklorike. Më datë 4 Shkurt 2013, Jashar Sejdiu & Idajet Sejdiu publikojnë videoklipin "Djal More Jezit". Më datë 1 Nëntor 2016, Vllezerit Sejdiu publikojnë videoklipin "Vjeshto Moj Virane"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 1