Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jasmin Nikaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Jasmin Nikaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut dhe popullore shkodrane. Në Dhjetor 2017, Jasmin Nikaj merr pjesë në Shkodra Fest 3 me këngën "Ti Je Lulja". Më datë 18 Tetor 2017, Dorentina Berishaj & Jasmin Nikaj publikojnë videoklipin "Dalim Zemer"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Jasmin Nikaj

Komente 0